آنچه در وب میپسندم

هرآنچه میبینم ومیپسندم اینجا ستــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آنچه در وب میپسندم

هرآنچه میبینم ومیپسندم اینجا ستــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آخرین نظرات

شاخص انتخابات: استراتژی حمایت از خاتمی جایگزین تحریم انتخابات در سال ۹۲، دستور کار مثلث جریان فتنه ، ضد انقلاب و دولت های بیگانه شد. سایمون گس سفیر سابق انگلستان در ایران که…

به نقل از مرصاد؛ استراتژی حمایت از خاتمی جایگزین تحریم انتخابات در سال ۹۲، دستور کار مثلث جریان فتنه ، ضد انقلاب و دولت های بیگانه شد.سایمون گس سفیر سابق انگلستان در ایران که هم اکنون مدیر کل سیاسی وزارت خارجه انگلستان و نماینده این کشور در مذاکرات ۱+۵ است بعد از نشست آلماتی در یک اقدام خارج از عرف دیپلماتیک ۴ رسانه ضد انقلاب را در لندن گرد هم آورد و موضوع را مطرح کرد ، سایت ضد انقلاب جرس وابسته به تیم مهاجرانی و کدیور ، سایت روز آنلاین وابسته به تیم هوشنگ اسدی و نوشابه امیری با گرایش سلطنت طلب ، سایت میهن وابسته به علی کشتگر با گرایش فدایی خلق و سایت رادیو فردا وابسته به سرویس جاسوسی سازمان سیا اضلاع جریان فتنه ، ضد انقلاب و دولت های بیگانه را تشکیل دادند. در این جلسه سایمون گس به این رسانه ها کمک مالی کرده است و دو موضوع دستور جلسه میشود.
اول اینکه این سایت ها باید در زمینه حقوق بشر علیه جمهوری اسلامی فعال شده ، مطلب بنویسند و سند تولید کنند، دوم ارائه راهکار برای اینکه چگونه می توان هزینه انتخابات برای ایران بیشتر شود؟
در جلسه فوق موضوعاتی مطرح شد و عده ای مخالف حضور خاتمی بودند و او را سازش کار میدانستند و عده ای موافق او بودند و سایمون گس به همراه افسر اطلاعاتی ام آی سیکس اعلام میکنند باید از کاندیداتوری خاتمی دفاع شود و اینگونه فاش اعلام میکنند این یک استراتژی است حتی اگر خاتمی رای نیاورد یا اینکه توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شود.سایمون گس که فارسی را بسیار خوب میداند وعده داده است هزینه سفارت انگلستان در ایران را که به دلیل تعطیلی سفارت در وزارت خارجه موجود است را در اختیار رسانه ای همسو با وزارت خارجه بریتانیا قرارا خواهد داد.پس از این دیدار سایت ها دست به کار شده و شبکه داخل و خارج از کشور فعال شدند.برای نمونه موضع گیری مثلث ضد انقلاب ، فتنه و دولت های بیگانه جمع آوری شده که نشان میدهد با یک هماهنگی کامل این اقدام در حال عملی شدن است.

دعوت بی بی سی فارسی رسانه اصلاح طلبان و سران فتنه از خاتمی
علی شکوری راد از اعضاء جبهه غیر قانونی مشارکت در مصاحبه با سایت نوروز پیش بینی کرده خاتمی پیروز انتخابات خواهد بود.فرخ نگهدار از گروهک فدائیان خلق در مصاحبه با سایت ضد انقلاب جرس گفت:
محمد خاتمی موضوعِ برنامه صفحه آخر در صدای آمریکا شد. مهدی فلاحتی، ، خشمگنانه و بسیار عریان، عریان تر از وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی، علیه خاتمی، اعلان جنگ داد. کیفیت برنامه نشان داد که او تنها نیست و دست تیمی تصمیم گیر و هدف زن در کار است. مصلحی خاتمی را می کوبد که خائن به نظام است. فلاحتی خاتمی را می کوبد که خادم نظام است.
وی در یادداشتی در سایت های ضد انقلاب با اشاره به مطرح شدن خاتمی نوشت:این حضور کسب و کار را مجاهدین و سلطنتی ها – و نوزادانِ همداستان با ایشان – را تعطیل می کند؛ این ورود امید قدرت های جهانی به اپوزیسیون برانداز را تضعیف می کند و چشم ها را به طرف راه حل های دیپلماتیک و همزیستی مسالمت آمیز با جمهوری اسلامی می گرداند.ضد انقلاب برای حاشیه سازی در انتخابات برنامه ریزی گسترده ای انجام داده است طرح سناریوی حمایت از خاتمی جایگزین تحریم انتخابات با تاکتیک انتخابات آزاد و دولت وحدت ملی برنامه ریزی شده است.
پس از اظهارات برخی از مهره های نزدیک به اصلاح طلبان از محمدرضا تابش گرفته تا عروسک خیمه شب بازی غربی ها اکبر گنجی تا جواسیس در خدمت رسانه های بیگانه امثال احمد سلامتیان و مسعود بهنود و محسن سازگارا مبنی بر ضرورت حضور محمد خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده ، این بار همکار روزنامه های زنجیره ای یک دهه پیش که تحت عنوان روزنامه نگار و فعال مدنی در صحنه مطبوعاتی کشور آفتابی می شد فعال سازی کمپین حمایتی از خاتمی را کلید می زند.ابراهیم نبوی طنز نویس فراری در فیس بوک اقدام به راه اندازی کمپین حمایت از خاتمی برای کاندیداتوری در انتخابات سال آینده کرده است.ابراهیم نبوی که در دوره اصلاحات هم در واقع به عنوان سرباز پایگاههای مطبوعاتی بیگانگان عمل می کرد پس از ناکامی در ماموریت به کشور بیگانه پناهنده شد.
ابراهیم نبوی دلقک طنز نویس ضد انقلاب به دستور اربابانش در آن سوی مرزها فراخوان کمپین حمایت از خاتمی داده و در سایتش نوشت: روزهای دشواری پیش روی ماست. روزهای رنج، روزهای تلخی، روزهای بغض. در این روزها هرگز لحظه‌ای را که شما برای انتخابات دوره دوم ریاست جمهوری‌تان در سال ۱۳۸۰ ثبت نام کردید، فراموش نمی‌کنم. آن روزها مدت طولانی نبود که از زندان بیرون آمده بودم و تلخی آن را هنوز در کام داشتم. شما برای ثبت نام انتخاباتی آمدید، با بغض اعلام کردید که نامزد انتخابات شدید و رفتید. آن بغض را با همه وجودم احساس کردم و از آن حالاتی بود که بسیار دقیق و روشن معنی آن را فهمیدم. همان بغضی بود که صدها اصلاح‌طلب حامی شما وقتی درهای سلول انفرادی به رویشان قفل می‌شد در گلو داشتند.

دعوت ابراهیم نبوی از کاربران فیس بوک برای حمایت از خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری
محمدرضا تابش،نماینده اصلاح طلب و خواهر زاده خاتمی در گفتگو با رسانه های اصلاح طلب جو عمومی کشور ،نهادها ، گروهها و بسیاری از نمایندگان استانهای مختلف کشور معتقدند راه برون رفت از این بن بست و شخصیتی که می تواند اجماع ملی و وفاق به وجود آورد و احساس تغییر و تحولی در کارکردهای اجرایی و برون رفت از این مسائل را ایجاد کند آقای خاتمی است.
در اتاق فکر ضد انقلاب در نشست های اخیر که آخرین نشست در ۷ اسفند ۱۳۹۱ در پاریس انجام شد در پنل دوم مطرح شد چگونه می توان هزینه انتخابات برای حکومت بیشتر کرد؟ در این پنل عنوان شد کم هزینه ترین راه برای ایران آنست که با این انتخابات دولتی روی کار بیاید که هم به رای آزادانه اکثریت ملت باشد و هم با کم ترین مخالفت در درون سیستم مواجه گردد. چنین دولتی در وضع مشخص کنونی دولتی است ائتلافی و میانه رو به ریاست محمد خاتمی. برای تشکیل این دولت محمد خاتمی تنها گزینه نیست او ممکن ترین گزینه است.
اردشیر امیرارجمند نماینده موسوی ، تقی کروبی نماینده کروبی ، فرخ نگهدار از گروهک فدایی خلق ، علی کشتگر از گروهک تروریستی فدایی خلق اقلیت عبدالکریم لاهیجی (بغدادی) از سازمان منافقین و عده ای از سازمان فسیل شده توده در یک میز کنار هم نشستند و تصمیم گرفتند برای رفع حصر سران فتنه برنامه ریزی کنند و همچنین از خاتمی حمایت کنند.اینگونه مقرر شد در اردیبهشت توسط تیم های داخلی مطرح شود که حضور خاتمی نوید شکوفایی اقتصادی و روابط مسالمت آمیز با غرب را در پی دارد و یا اینکه ایران می تواند و باید از غیرقابل مهار شدن شکاف های اجتماعی، از سوری شدن روابط دولت – ملت، اجتناب کند. ایران می تواند به مناسبات عادی با قدرت های جهانی بازگردد و تحریم و فشارهای خارجی را از دوش خود بردارد. ایران می تواند بازارهای نفت خود را احیاء و شتاب رشد اقتصاد خود را به سطح سایر کشورهای رشد یابنده برساند، همه این ها بسته به آن است ایران بتواند از نو شادابی انتخابات را از نو به شهرها بازگرداند و کشور را سراسر لبخند دختران و پسرانی بپوشاند که با عشق مردم را به مشارکت فرا می خوانند. امروز، برای بازآفرینی این لبخند، خاتمی تنها گزینه نیست. او ممکن ترین گزینه است.
تمام برنامه ریزی های ضد انقلاب با سخنرانی وزیر اطلاعات نقش بر آب شده و سر خط ضد انقلاب در حمایت از خاتمی سوزانده شد.رییس دستگاه امنیتی کشور در یک سخرانی گفت: فردی که ضدانقلاب دنبال نامزدی اوست بدهی زیادی به ملت ایران دارد.ایشان با اشاره به پروپاگاندای رسانه‌هایی همچون بی‌بی‌سی و صدای آمریکا اظهار داشت: بی‌بی‌سی می‌گوید گروهی از نخبگان از این فرد دعوت به عمل آوردند اما وقتی بررسی می‌کنیم می‌بینیم منظور از نخبگان داماد، اقوام نزدیک و هم‌پیالگان این فرد هستند، از طرف دیگر به فتنه‌گران زندانی خط داده‌اند که آنها هم مکاتبه کنند و بگویند شما حتما کاندیدا شوید و کاری به زندانی بودن ما نداشته باشید.شایان ذکر است بعد از اینکه تاکتیک ضد انقلاب با موضوع انتخابات آزاد با روشنگری هوشمندانه رهبر معظم انقلاب از دستور کار خارج شد ولی رسانه عملیات ورانی دشمن شبکه بی بی سی فارسی به دنبال احیای موج مرده است.

دروغ های مکرر بی بی سی فارسی برای القاء انتخابات آزاد – رمز فتنه ۹۲
خاتمی از سران فتنه ۸۸ محکوم است که در سال ۸۵ با نمایندگان براندازی سرویس های جاسوسی دیدار داشته است و در مدت ۳ سال به دنبال راهکارهای علمی و عملی بوده است البته که این موضوع توسط خاتمی رد شد و آن را اتهام و سناریوی برنامه ریزی شده عنوان کرد به همین منظور سند و خبر این دیدار چندی قبل توسط پایگاه خبری تحلیلی مرصاد از منابع سرویس های جاسوسی منتشر شد.سعه صدر نظام و قوه قضاییه برای حفظ آبروی سران فتنه باعث شده که خود و اطرافیان آنها دست پیش بگیرند و حتی در توهم و آرزویی کودکانه خود را کاندیدای ریاست جمهوری معرفی کنند.
سند دیدار خاتمی و جرج سورس در سال ۱۳۸۵ ،وب سایت newsmax

نظرات  (۱)

باسلام دوست من
در صورت تمایل به تبادل لینک لطفا با بنده تماس بگیرین.
متشکر از لطفتان
منتظر پاسختان خواهم بود
یاعلی
پاسخ:
سلام 
وب جالبی دارید به زودی لینک میشید تماس هم شرمنده 
یاعلی

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی